• 5
O Firmie
Vision dzisiaj Prezes Filozofia Firmy Historia Firmy Opracowanie produkcji Vision Styl życia Vision Globalna Odpowiedzialność Nowości Biura

GOS UE znakomite informacje dla dystrybutorów Vision!


1. ZA DARMO
Wszystkie zamówienia powyżej 549 euro w ramach UE zostaną dostarczane do Państwa za darmo w ciągu 2 dni! Dokonując indywidualnego lub grupowego zamówienia z innymi dystrybutorami za 550 euro i więcej, podając jeden adres do wysyłki każdy otrzyma przesyłkę za darmo.

2. SZYBKO

Wszystkie zamówienia powyżej 239 euro w ramach UE będą dostarczane wyłącznie przesyłką ekspresową. Otrzymają Państwo zamówienie zaledwie w ciągu 2 dni! Nie musicie więcej czekać!

3. MONITOTOROWANIE PRZESYŁKI

System Monitorowania Przesyłki. Teraz nie muszą Państwo dzwonić do działu obsługi klienta, ponieważ będą Państwo otrzymywać informacje bezpośrednio na swój komputer, telefon komórkowy lub iPhone. Wystarczy tylko wprowadzić numer przesyłki i w ciągu kilku minut otrzymają Państwo odpowiedź o dokładnym statusie przesyłki w odpowiednim języku.

4. SOLIDNY PARTNER

Przesyłki Vision będą dostarczane przez światowego lidera na rynku międzynarodowych ekspresowych przesyłek- DHL Express. Firma DHL dostarcza towary do 120 000 miejsc przeznaczenia, znajdujących się w 220 państwach i terytoriach, ponad 840 milionów przesyłek co roku.  Teraz możemy liczyć na solidnego partnera.

www.visionshop.me