Autoryzacja


Proszę autoryzuj:
Login:
Hasło:

Zapomniałeś/aś hasła?

O projekcie

Nowe Centrum OrgaNice powstało, aby zapewnić Państwu wyjątkowe możliwości. Dokładnie przemyśleliśmy każdy detal, żeby mogli Państwo czuć się w tym miejscu tak komfortowo, jak u siebie w domu. Mają Państwo możliwość rozwijać swój biznes w miłej i spokojnej atmosferze Centrum OrgaNice - tutaj otaczają Państwa przyjaciele, profesjonalni pracownicy oraz przyjaźni ludzie. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu dalszy rozwój, ponieważ naszym celem jest Państwa sukces!

O nas

Dogodna lokalizacja

Centrum znajduje się w najlepszej dzielnicy miasta

Łatwy sposób składania zamówień

Odbierz swoje zamówienie w Centrum

Przyjazny zespół pracowników

Wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy zawsze służą pomocą

Najnowsze technologie

Tablety iPad, laptopy MacBook, projektory 3D, zamontowane na ścianach ekrany - wszystko to dla ułatwienia pracy

Udane spotkania

Jedna, duża sala konferencyjna, która pomieści 35 osób i komfortowa strefa przeznaczona dla prowadzenia spotkań

Eleganckie wnętrze

Wystrój wnętrza jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach

Przy wyborze lokalizacji Centrum wzięliśmy pod uwagę różne czynniki demograficzne i zwróciliśmy uwagę na dojazd, wyznaczone strefy swobodnego przemieszczania się dla pieszych oraz na dogodne węzły komunikacji miejskiej. Firmy znajdujące się w pobliżu naszego Centrum, odpowiadają wysokim standardom jakie reprezentuje nasza Firma. W tej ekskluzywnej dzielnicy znajduje się duży parking. Zadbaliśmy również o to, aby nowe Centrum OrgaNice można było łatwo zauważyć, logo naszej Firmy jest widoczne w okolicy z trzech różnych perspektyw.

Wydarzenia

Prowadzenie spotkań — to najbardziej skuteczna strategia biznesowa, która pozwala na znalezienie partnerów, prowadzenie prezentacji produktów i zawieranie transakcji. W nowym Centrum OrgaNice jest wszystko, czego Państwo potrzebują do planowania i prowadzenia udanych spotkań z klientami. W trybie on-line można zarezerwować czas spotkania lub sprawdzać na bieżąco harmonogram wydarzeń, które Państwa interesują.

KALENDARZ WYDARZEŃ
W Kalendarzu wydarzeń można znaleźć informacje na temat zaplanowanych spotkań w centrum dystrybutorskim. Jak również przesłać zgłoszenie organizacji samodzielnego wydarzenia poprzez wypełnienie formularza zwrotnego na dole strony.

Twoje Centrum

Warunki otwarcia Centrum OrgaNice w Twoim mieście.

Chcesz, aby Centrum Organice powstało również w Twoim mieście? Wszystko jest w Twoich rękach! W Twoim regionie, województwie lub mieście z powodzeniem działa ponad 1000 dystrybutorów? W takim razie Centrum powstanie właśnie u Ciebie! Zależy nam na tym, aby Twój biznes rozwijał się, dlatego też dokładamy starań, aby Cię wspierać i motywować do odnoszenia dalszych sukcesów!


Kontakt

Centrum OrgaNice w Niżnym Nowogrodzie

Adres: ul. Bolshaya Pokrovskaya 32, Niżny Nowogród 603000
Telefon: 8 (831) 430-04-54
E-mail: nijniy.novgorod@organice.co

Godziny pracy:
Wtorek — piątek od 10:00 do 21:00
Sobota, niedziela od 12:00 do 21:00
Poniedziałek – nieczynne

Name
Email Address
Message
Anti-bot protection
CAPTCHA
Please type symbols you see on the picture