• 5
O Firmie
Vision dzisiaj Prezes Filozofia Firmy Historia Firmy Opracowanie produkcji Vision Styl życia Vision Globalna Odpowiedzialność Nowości Biura

Prezes

"Stworzyłem Firmę Vision i dałem ją ludziom. Ponieważ naszym głównym celem jest Człowiek. Wszystko to, co wiąże się z człowiekiem, określa się jednym słowem – Życie. Sedno oferty Vision nie leży w wysokodochodowym etycznym biznesie. Sedno oferty Vision nie leży też w unikalności efektywnego produktu. Sednem naszej oferty jest to, że proponujemy zmienić jakość życia człowieka. Jest to nasza ideologiczna platforma, bez której nie do pomyślenia jest funkcjonowanie Firmy Vision”.

Te słowa kieruje do wszystkich ludzi na Ziemi - Dmitrij Buriak – Prezes Firmy Vision International People Group.

Zaczynał swoją karierę jako geolog. W latach osiemdziesiątych był jednym z pierwszych przedsiębiorców i innowatorów. W latach dziewięćdziesiątych był jednym z najważniejszych osób w branży metalurgicznej. W wieku trzydziestu paru lat miał wszystko o czym może marzyć kulturalny człowiek - ukochaną rodzinę, dochodowy biznes, bezpieczną pozycję w społeczeństwie ...
…I niemal wszystko to zniknęło z jego życia wraz z samym życiem.

Po odzyskaniu przytomności po ciężkim wypadku samochodowym, zrozumiał, że najcenniejszą rzeczą w życiu człowieka jest samo Życie.
Od tego dnia poświęcił całego siebie dziełu ochrony życia i zdrowia swoich rówieśników.

W taki oto sposób 21 lat temu narodziła się jedyna na świecie firma, interpretująca zdrowie jako harmonię duchowej, fizycznej, intelektualnej i społecznej jakości życia.
 
Ci, którzy są z Vision, nie muszą wybierać pomiędzy życiem prywatnym i publicznym, ponieważ mogą być w społeczności ludzi myślących podobnie i właśnie dzięki temu rozwijać się jako osobowość. Nie ma obowiązku wyboru między pracą a rodziną, ponieważ jest to firma rodzinna i zdecydowanie się na taką pracę - to wybór z korzyścią dla rodziny. Nie trzeba wybierać między dużymi pieniędzmi i pracą, którą się kocha, ponieważ ulubiona praca przynosi duże pieniądze. Nie trzeba wybierać między przyjemnościami i zdrowiem, ponieważ jest dla nas przyjemnością jest bycie zdrowym. Najważniejsze jest to, że nasza wizja - to nie jest kompromis między dwiema skrajnościami, nie bilans i nie środek, a połączenie przeciwieństw w całości.

Podstawę naszego Zdrowego Biznesu określa ideologia Kultu Zdrowia, co oznacza budowanie nowego społeczeństwa opartego na sukcesie każdego. Wizjonerzy – budowniczy przyszłości, w którym będziemy żyć my wszyscy, nasze dzieci i nasze wnuki. Na świecie pojawia się nowa siła, która może realnie przeciwstawić się odstępstwom. Ta siła- połączenie ludzi w Zdrowe Społeczeństwo, jest to Zdrowe Społeczeństwo sieci Vision.
 
Dzisiaj Vision – to dojrzały, potężny organizm, który może samodzielnie zarządzać swoim losem.

Setki tysięcy ludzi zmieniło swoje życie z Vision, miliony jeszcze poznają wielkie osiągnięcia wielkiej Firmy.

Pod przewodnictwem prezesa Dmitrija Buriaka. Człowieka, którego idee codziennie tworzą Twoje życie, osobiście Twoje życie, lepszym.