• 5
Wydarzenia
Strona główna Nowości Wydarzenia Wyjazdowe Seminarium dla Liderów

Wyjazdowe Seminarium dla Liderów

W dn. 12–15 kwietnia 2016 r. odbyło się Seminarium dla Liderów firmy VISION z udziałem Prezesa Firmy oraz TOP-Liderów. W seminarium wzięli udział liderzy w kwalifikacji VIP 2S i wyżej z różnych miast Rosji, Europy, Wietnamu oraz krajów WNP, aby otrzymać informacje o aktualnych planach i perspektywach rozwoju Firmy w najbliższym czasie.

Firma VISION przyczyniała się do podarowania liderom iście królewskich warunków. Seminarium dla Liderów odbyło się w jednym z najlepszych hoteli w Peterhofie – „Nowy Peterhof”. Peterhof jest uważany za najpiękniejszy zespół pałacowo-parkowy na świecie. Nic więc dziwnego w tym, że jest nazywany „rosyjskim Wersalem”. Każdego roku to miejsce przyciąga tysiące turystów z różnych części Rosji oraz z zagranicy, którzy pragną podziwiać piękno tego wyjątkowego dzieła historycznego. A w tym roku taka możliwość pojawiła się u Liderów VISION - VIP 2S i wyżej.

Warto zauważyć, że hotel „Nowy Peterhof” jest malowniczo położony. Z jego okien roztacza się wspaniały widok na pałace i słynne fontanny, zaprojektowane przez samego Piotra Wielkiego. Oczywiście, te niewątpliwe zalety zostały natychmiast odnotowane przez wszystkich uczestników seminarium dla liderów.

W ciągu kilku dni uczestnicy seminarium otrzymali od Prezesa i TOP-Liderów VISION informacje na temat perspektyw rozwoju Firmy, mogli wymieniać się cennym doświadczeniem i wiedzą z ludźmi, którzy weszli do najbliższego kręgu Doradców Prezesa (President’s Team) i wspólnie zaprezentowali harmonogram pracy i zaplanowanych wydarzeń przed jubileuszowym Millenium-2016.

Seminarium dla Liderów zostało otwarte uroczystym przemówieniem Prezesa Dmitrija Arkadiewicza Buriak skierowanym do liderów VISION. W pierwszej kolejności Prezes przedstawił uczestnikom seminarium zespół TOP-Liderów President’s Team, poruszył temat globalnych problemów współczesnej gospodarki (niestabilne rynki, bezrobocie, wahania wartości walut i etc.) i tych znaczących perspektyw, które daje ludziom marketing sieciowy, zwłaszcza w czasie kryzysu. Prezydent mówił także o głównych kierunkach rozwoju Firmy w najbliższej przyszłości, zwrócił uwagę liderów na globalną strategię rozwoju produktów, pojawienie się nowych i unikalnych produktów, w tym nowej linii kosmetycznej, podkreślił potrzebę rozszerzenia linii produktów, dzięki której liderzy mają ogromne szanse na rozwój swojego biznesu.

Uczestnicy seminarium otrzymali również cenne informacje przekazane przez TOP-Liderów, którzy weszli w krąg President’s Team. Podczas seminarium zostały szczegółowo omówione zalety nowego Planu marketingowego Firmy (zmniejszenie obciążeń finansowych, zainteresowanie klientów branżą, bodziec do rozwoju, rozbudowa sieci i etc.), bonusy rozwoju (Program Booster), zaprezentowane wszelkie zalety i możliwości dla liderów, którzy spełnili warunki kwalifikacji VIP.

Jednym z kluczowych momentów podsumowania seminarium dla liderów była wspaniała promocja jubileuszu Millenium w Soczi prowadzona przez Głównych Doradców Prezesa Ałłę i Olega Andrijczuków.