• 5
Wydarzenia
Strona główna Nowości Wydarzenia VISIONFIT 2017. DRUGI SEZON

VISIONFIT 2017. DRUGI SEZON

SPIESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ I KUPIĆ KUPON UCZESTNIKA DO 10 PAŹDZIERNIKA 2017 ROKU!

15 października 2017 r. rozpoczyna się drugi sezon popularnego projektu VisionFit 2017. 

Sezon potrwa dwa miesiące i zakończy się w grudniu 2017 r. Nazwiska Zwycięzców zostaną ogłoszone w noworocznym programie Vision News, który odbędzie się 22 grudnia.

Aby zostać uczestnikiem drugiego sezonu, należy:
  • Być w kwalifikacji Premium Client (posiadać własny zakup na 47,5 CV) we wrześniu.
  • Zarejestrować się w projekcie wypełniając ankietę na stronie: https://webanketa.com/ru/forms/68s38chn6cqkcs9r75gk2dhk/
  • Wybrać i opłacić jeden z proponowanych pakietów uczestnika (kupony uczestnika są dostępne w GOS Europy).
Więcej informacji o warunkach uczestnictwa, pakietach uczestnika, sposobie płatności i nagrodach znajduje się na oficjalnej stronie projektu: http://www.vipgroup.net/news/activities/visionfit/

HARMONOGRAM WEBINARÓW VISIONFIT W LISTOPADZIE 2017 ROKU¹:

5 listopada o godz. 13:00 (czasu moskiewskiego)
„Uzależnienie od węglowodanów. Znaczenie witamin, minerałów i suplementów diety w programach odchudzania”.


Specjalnym gościem webinarium będzie Dondukovskaya Rimma Ravilievna. Dietetyk (staż - 23 lata), doktor nauk medycznych, pracownik naukowy grupy żywieniowej w sektorze biochemii sportu SPbNIIFK, wykładowca dietetyki w College of Bodybuilding im. Bena Veydera, lekarz - konsultant ds. żywienia sportowców w szkole Olimpijskiej rezerwy w łyżwiarstwie figurowym i kolarstwie, starszy trener w ośrodku fitness „Studio 53”.

12 listopada o godz. 13:00 (czasu moskiewskiego)
Specjalne przesłanie przedstawiciela Klubu Milionerów Vision, Kawalera Orderu Diamentowej Doskonałości, przedstawiciela President’s Team Dmitrya Safronova do wszystkich uczestników drugiego sezonu VisionFit.

19 listopada o godz. 13:00 (czasu moskiewskiego)
Pytanie – odpowiedź.

Prowadzący – Maria Jegorowa i Artur Zaripow.
Specjalne przesłanie przedstawiciela Klubu Milionerów Vision, Kawalera Orderu Diamentowej Doskonałości, przedstawiciela President’s Team Tatiany Goldinoy do wszystkich uczestników drugiego sezonu VisionFit.

26 listopada o godz. 13:00 (czasu moskiewskiego)
„Anti-aging fitness i anti-aging food”.

Prowadzący – Maria Jegorowa i Artur Zaripow.
Specjalne przesłanie przedstawiciela Klubu Milionerów Vision, przedstawiciela President’s Team Eleny Christofi do wszystkich uczestników drugiego sezonu VisionFit.

1. UWAGA! Webinaria są prowadzone TYLKO dla uczestników projektu! Wejście po kliknięciu na specjalny link na osobistym koncie: www.vip-tree.net

Misją projektu jest pomoc każdemu uczestnikowi stać się lepszą wersją siebie. Chodzi nie tylko o figurę. Uczestnicy pierwszego sezonu nie tylko stracili na wadze i wypięknieli. Znacznie zwiększyli również swoją obecność w sieciach społecznościowych. Dzięki projektowi zwiększyła się liczba oglądających i zwolenników. 

VisionFit znacznie wpłynął na ich wyniki biznesowe. Podziel się tym, co już otrzymałeś od projektu i czego oczekujesz od drugiego sezonu, napisz swoją osobistą historię w historii VisionFit! Nagraj swoją opinię, jeśli byłeś uczestnikiem pierwszego sezonu lub określ swoje cele w projekcie, jeśli bierzesz udział w drugim sezonie!

My VisonFit Story/Moja historia VisionFit zaczyna się!

Koniecznie umieszczaj hasztagi #VisionFit2017 и #VisionFit2.

Poznaj opinię jednego ze zwycięzców pierwszego sezonu Mariny Lebiediewoj na:
https://www.facebook.com/VIPGPL/posts/1534777199925160