• 5
Wydarzenia

VISION VOYAGE 2018


1 września 2017 r. rusza kwalifikacja do udziału  w Vision Voyage 2018. 

W 2018 roku uczestników VISION VOYAGE czeka niesamowita podróż na jedną z najbardziej romantycznych wysp Archipelagu Malajskiego - Bali.

Wyspę nazywają „perłą Indonezji”. Gdy już będziesz na wyspie wykorzystaj każdą chwilę, aby poczuć wspaniałą atmosferę tego niezapomnianego miejsca. W pełni doświadczaj życia na wyspie, oddychaj powietrzem przesyconym zapachem kwiatów, odpoczywaj na plażach skąpanych w promieniach słońca, słuchaj łagodnego szeptu ciepłych, morskich fal.

Podróżników, którzy po raz pierwszy udadzą się na Bali czeka zróżnicowany odpoczynek. Wielbiciele egzotycznych kuchni mogą odwiedzić przytulne restauracje i kawiarnie oraz skosztować wyszukanych, tradycyjnych potraw. Tradycyjna kuchnia balijska słynie z obfitości przypraw, owoców morza oraz świeżych warzyw i owoców. Zaś wielbicieli kawy czeka prawdziwa niespodzianka.

W lokalnych kawiarniach serwowana jest wyśmienita kawa Kopi Luwak - najdroższa kawa na świecie, wyróżniająca się oryginalnym, zrównoważonym smakiem z subtelną nutą goryczy i lekką nutą nugatu oraz miodu.

Bali nie rozczaruje osób, które przybyły na wyspę w poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń. Jest to raj dla aktywnych surferów i nurków. Na wyspie Bali jest wiele szkół surfingowych, najbardziej popularne szkoły znajdują się w kultowym miejscu - kurorcie Kuta. Co roku przyjeżdżają tu setki surferów z całego świata, aby spróbować swoich sił w surfingu.

Wyspa Bali skład się z kontrastów. Z jednej strony jest to łagodny, tropikalny klimat, plaże z czarnym wulkanicznym piaskiem, pełna prywatność i relaks nad brzegiem Oceanu Indyjskiego, komfortowe hotele i bungalowy, tonące w zieleni doliny i wulkany, świątynie. Z drugiej strony jest to aktywny życie nocne, wspaniałe imprezy, romantyczne ceremonie ślubu - słowem, wakacje na Bali przypadną do gustu każdemu podróżnikowi.

A jeśli jesteś wielbicielem komfortowych wakacji na wyspie, to nie znajdziesz lepszego miejsca niż Bali. Warto dołożyć wszelkich starań, aby osiągnąć założony cel, a Twoje marzenie może stać się rzeczywistością. VISION VOYAGE 2018 - wielki cel, na który warto pracować i rozwijać się!

 • Kwalifikacja do udziału:
  Открыть или Закрыть

  Okres kwalifikacyjny: wrzesień 2017 – maj 2018. 

  Od września 2017 r. do maja 2018 r. należy: 

  • być w kwalifikacji co najmniej VIP; 
  • co najmniej przez 7 miesięcy z 9 być w kwalifikacji nie niższej niż VIP 1S; 
  • co najmniej przez 2 miesiące z 7 być w kwalifikacji nie niższej niż VIP 2S; 
  • zapewnić całkowity wzrost GV6 w danym okresie (w stosunku do sumy GV6 za okres: wrzesień 2016 r. – maj 2017 r.) na poziomie co najmniej 25 000 CV; 
  • zapewnić całkowity wzrost BV w danym okresie (w stosunku do sumy BV za okres: wrzesień 2016 r. – maj 2017 r.) na poziomie co najmniej 15 000 CV; 
  • posiadać całkowity wzrost GV6 w danym okresie na poziomie co najmniej 60 000 CV. 

  Dla dystrybutorów, którzy spełnili warunek: 

  • być w kwalifikacji co najmniej VIP; 
  • co najmniej przez 7 miesięcy z 9 być w kwalifikacji nie niższej niż VIP 1S; 
  • mieć dodatni wzrost GV6 i BV, ale nie spełnili pozostałych warunków kwalifikacji (warunek VIP 2S, warunek dotyczący obrotu towarowego lub warunku odnoszącego się do sumy wzrostu GV6 lub BV) jest możliwość przeniesienia wzrostu GV6 i BV na poczet kwalifikacji na kolejną podróż, a mianowicie: połowa (50%) wzrostu GV6 i BV będzie zaliczona w ramach kwalifikacji na kolejne Vision Voyage. 

  Specjalne warunki dla Nowych Dystrybutorów września 2017r. – kwietnia 2018 r. 

  Od momentu podpisania umowy do maja 2018 r. należy: 

  • być co najmniej w kwalifikacji Starszy Konsultant od miesiąca podpisania umowy do maja 2018 r.; 
  • co najmniej od trzeciego miesiąca od momentu podpisania umowy być w kwalifikacji co najmniej VIP; 
  • przez dwa miesiące być w kwalifikacji co najmniej VIP 2S; 
  • posiadać sumę GV6 od miesiąca podpisania umowy do maja 2018 r. co najmniej 60 000 CV; 
  • posiadać sumę BV od miesiąca podpisania umowy do maja 2018 r. co najmniej 15 000 CV. 

  Dla Nowych Partnerów września 2017 r. – kwietnia 2018 r., 

  • być co najmniej w kwalifikacji Starszy Konsultant od miesiąca podpisania umowy do maja 2018 r.; 
  • co najmniej od trzeciego miesiąca od momentu podpisania umowy być w kwalifikacji co najmniej VIP (nie mniej niż przez dwa miesiące w okresie kwalifikacyjnym); 
  • przez dwa miesiące być w kwalifikacji co najmniej VIP 1S; ale nie spełnili pozostałych warunków kwalifikacji (warunek VIP 2S, warunek dotyczący obrotu towarowego lub warunku odnoszącego się do sumy BV) jest możliwość przeniesienia wzrostu GV6 i BV na poczet kwalifikacji na kolejną podróż, a mianowicie: połowa (50%) wzrostu GV6 i BV będzie zaliczona w ramach warunku wzrostu w kwalifikacji na kolejne Vision Voyage. 

  VISION VOYAGE BALI – JEDNOŚĆ W RÓŻNORODNOŚCI!