INFORMACJE O KRAJU

  W 2015 roku Vision Voyage odbędzie się w kraju, który z każdym rokiem staje się dla Firmy coraz bliższy, ale wciąż jest zagadkowy. W kraju, który pomimo skomplikowanej historii potrafił zachować swoje tradycje i oryginalną kulturę. W kraju, który zamieszkują niezwykli ludzie – dobrzy, mądrzy, silni i pracowici. Ludzie, którzy nie przestają nas zaskakiwać i zachwycać.

  INFORMACJE O VISION VOYAGE

  Podróże Vision Voyage są nieodłączną częścią stylu Vision. Dają one poczucie wolności, możliwość dokonania niezwykłych odkryć i przeżycia niezapomnianych wrażeń. Właśnie z tego względu w ciągu wielu lat organizowania Vision Voyage podróże Vision są uważane za coś wyjątkowego, a udział w nich jest przyjemnością i powodem do dumy.

  Podróżowanie z Prezesem firmy Vision
  Podróżowanie w gronie ludzi sukcesu
  Podróżowanie jako głębsze poznanie kultury
  Podróżowanie do różnych krajów świata
  Czytaj więcej

  GALAKTYKA 2015

  Nie każdy wie, że nagroda Galaktyka ma swą niezwykłą historię, a statuetka Galaktyka kryje w sobie małą cząstkę Wszechświata! Historia nagrody została przedstawiona w jednym z Przemówień Prezesa Firmy Dmitrija Buriaka.

  Czytaj więcej

  Warunki kwalifikacji

  Wyjątkowa przyroda, starożytne tradycje i współczesna kultura, luksusowy hotel, wybrany dla uczestników osobiście przez Prezesa – Wietnam oferuje uczestnikom Vision Voyage najlepsze spośród tego, co stworzyła przyroda i ludzie.

  Okres kwalifikacyjny: wrzesień 2014 roku – maj 2015 roku.

  Informacje dla uczestników

  Październik 2015 roku

  Miejsce organizacji: Wietnam, m. Da Nang

  Obsługa

  Ikonka na pulpit komputera


  Ikonka na telefon komórkowy